Kreowanie wizerunku Twojej firmy

Social media


W ostatnich czasach media społecznościowe mają ogromny wpływ na kreowanie wizerunku firmy. Warto wykorzystać ten obszar wirtualnego świata i zacząć reklamować się w nim. Twój marketing powinien skupić się na tworzeniu nowych treści, które zainteresują uwagę użytkowników, zaciekawią i skłonią do dyskusji lub komentowania.

Obsługujemy najpopularniejsze media społecznościowe takie jak Facebook, Twitter lub Google+. Służymy pomocą w utworzeniu FanPage’u oraz jego prowadzeniu. Przygotujemy oprawę graficzną topu spójną z wizerunkiem Twojej firmy.


Identyfikacja wizualna


Wizerunek Twojej firmy zaczyna się od stworzenia logo z którym będzie utożsamiony profil prowadzonej przez Ciebie działalności. Ten charakterystyczny element ma największy wpływ na zapamiętanie Twojej firmy przez Twoich klientów. Dzięki doświadczeniu możemy stworzyć silny i wyróżniający się spośród konkurencji wizerunek Twojej firmy. Spójny komunikat wykreujemy w oparciu o szczegółową analizę branży, szansy i zagrożeń rynkowych lub potrzeby grupy docelowej. Nasza projekt będzie doskonale współgrał z innymi elementami składającymi się na sukces Twojej firmy.

Klient korzystający z naszej oferty po uprzednim zbadaniu potrzeb otrzymuje standardowo 3 projekty do wyboru. Dostarczamy projekty logo zapisane w postaci wektorowej, co umożliwi późniejsze wszechstronne wykorzystanie, np. do wszystkich wydruków wielkoformatowych.


Sesje zdjęciowe dla firm


Dla naszych klientów oferujemy również wzmocnienie wizerunku przez wykonanie sesji zdjęciowej. Możemy fotografować na profesjonalnym sprzęcie pomieszczenia lub towary handlowe. Tak przygotowana prezentacja firmy może znakomicie urozmaicić stronę internetową lub broszury reklamowe. Zaufaj nam, a zaprezentujemy Twoją firmę od jak najlepszej strony.