Strony www

Budując funkcjonalne i efektywne witryny na pierwszym miejscu stawiamy na dokładność i wysoką jakość. Witryny tworzymy od podstaw indywidualnie dla każdego klienta, co przekłada się na zrealizowanie wszystkich wymagań klienta. Nasze strony oparte są o system zarządzania CMS, dzięki któremu każdy klient może w bardzo łatwy sposób sam zmieniać treść poszczególnych stron. Frontend naszych stron tworzymy przy użyciu najnowszych trendów w warstwie prezentacji (HTML5, CSS3, jQuery) oraz standardów W3C.

Ponad 90 proc. małych i średnich firm w Polsce korzysta z internetu, ale stronę internetową ma niewiele ponad połowa.

Wyróżnij się spośród konkurencji i skorzystaj z naszych usług, które gwarantują pełną oraz profesjonalną obsługę od zbadania potrzeb klienta poprzez stworzenie witryny internetowej i umieszczenie jej na własnym serwerze po zakup domeny oraz pozycjonowanie jej.


Responsywna witryna internetowa


Każdą zbudowaną stronę testujemy na różnych platformach sprzętowych dzięki czemu wiemy, że każdy Twój klient będzie mógł poprawnie ją odczytać. Tworząc layout strony skupiamy się na poprawnym kodowaniu i zapisie wszystkich stylów, aby strona wyglądała profesjonalnie i była responsywna. Budujemy stronę uwzględniając właściwą i intuicyjną wyszukiwarkę oraz przejrzysty interfejs. Tak przygotowana strona wzbogacona o ciekawą grafikę będzie umacniała wizerunek Twojej firmy.


System zarządzania treścią


Każda nasza strona oparta jest o system zarządzania treścią CMS Drupal. Daje to możliwość szybkiej zmiany treści, również z poziomu klienta. Jest to najbardziej dopracowany i zaawansowany CMS na rynku dzięki czemu istnieje bardzo duża liczba modułów, które mogą wzbogacić funkcjonalność witryny internetowej.Witryna dopasowana do wymagań wyszukiwarki Google


Tworząc stronę myślimy od samego początku, aby dopasować ją do spełnienia wymogów SEO. Ułatwia to w późniejszym czasie pozycjonowanie jej w taki sposób, aby była zawsze na czołowych pozycjach wyszukiwania. Dodatkowo każdą stronę dodajemy do katalogu Google oraz do Google Maps.

Bez dodatkowych kosztów pozycjonowania Twoja witryna widoczna jest przy prostych wyszukiwaniach w wyszukiwarce Google.


Pozycjonowanie SEO/SEM


W dzisiejszych czasach nie wystarczy nam dobry wygląd strony i funkcjonalność, aby zwiększyć liczbę wejść do naszej witryny internetowej. W ostatnich czasach dość istotnym elementem nieodzownym w tworzeniu strony internetowej stała się wysoka pozycja w wyszukiwarkach. W Internecie najważniejsze jest to, aby Twój serwis był widoczny. Klient zainteresowany Twoją branżą najczęściej sprawdza tylko kilka pierwszych pozycji uzyskanych w wynikach wyszukiwania. Rozwiązanie jest prostsze niż myślisz, wystarczy wyróżnienie Twojej strony internetowej pod wybranymi przez Ciebie frazami. Fraza to słowo, które odzwierciedla profil Twojej branży, a przez które w łatwy sposób zostaniesz wyświetlony po wpisaniu w wyszukiwarkę Google. Taki efekt gwarantuje sukces, a my możemy Ci w tym pomóc.

Co to jest SEO?

SEO (ang. Search Engine Optimization) jest to wszelkie działanie, które ma na celu wynieść daną stronę internetową na jak największą pozycję w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych dla wybranych fraz, słów oraz wyrażeń kluczowych. Jest to tak naprawdę proces w którego skład wchodzą różne czynności mające na celu wypromowanie twojej strony internetowej na pierwsze miejsca w wyszukiwarce Google.

Zakładając swoją własną stronę internetową lub otwierając nowy e-biznes, świadomie czy nie wkraczasz na pole wielkiej bitwy o jak najlepszą pozycję w wyszukiwarkach. W walce z milionami stron nie musisz być sam, dzięki naszej pomocy zdołasz zająć wysoką pozycję.

Koszt pozycjonowania

Koszt pozycjonowania uzależniony jest od wielu czynników takich jak wybrane słowa kluczowe, ilość wyników wyszukiwania wybranej frazy lub budowa istniejącej strony internetowej.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zapewniamy pełen profesjonalizm pamiętając o konkurencyjnych cenach.

Słowa kluczowe

Bezpłatnie wybierzemy dla Ciebie najefektywniejsze słowa kluczowe, ich dobór jest bardzo istotny podczas pozycjonowania Twojej strony. Najważniejsze zadanie to wybrać efektywne słowa, która dokładnie odzwierciedlą profil Twojej branży. Te frazy najczęściej są bardzo konkurencyjne podczas wynikach wyszukiwania, ale od tego jesteśmy żeby pomóc na najwyższym poziomie.


Hosting, a więc serwer, poczta i domena internetowa


Hosting zawiera najważniejsze elementy dla utrzymania strony internetowej. Każda strona internetowa musi być umieszczona w określonym miejscu. Tym miejscem jest serwer, na którym przechowywane są wszystkie elementy Twojej strony takie jak pliki z treścią, grafika, zdjęcia itd.


Twoja witryna internetowa musi posiadać adres internetowy, który wpisuje się w przeglądarkę i będzie prowadził do Twojej strony. Pomożemy wybrać najbardziej pasujący do Twojego profilu adres internetowy i zapewniamy jego obsługę, a więc coroczne przedłużanie.
Mając miejsce i domenę otrzymujesz również dostęp do poczty mail. Standardowo przyznajemy do 3 kont pocztowych, które będą powiązane z Twoją domeną internetową.

Co wyróżnia nas od konkurencji to fakt, że nie limitujemy transferu serwera, a więc całkowitej ilości danych pobranych i przesłanych do sieci przez Twoją stronę internetową. Brak takiego ograniczenia skutkuje płynnym działaniem Twojej strony www lub poczty e-mail przez cały okres jej funkcjonowania.


Portale i sklepy internetowe


Wyeksponowanie produktów lub zbudowanie silnej marki to podstawa sukcesu w Internecie. Wybór Twojego portalu przez klientów zależy od jego funkcjonalności. Ta sama sytuacja dotyczy e-handlu, który jest jedną z najbardziej dynamicznych rozwijających się pozycji w wirtualnym świecie zakupów. Nad tradycyjnymi placówkami handlowymi góruje on dostępnością, bogactwem asortymentu, szybkim dostępem do nieograniczonej ilości informacji oraz możliwością wyboru najbardziej dogodnej dla klienta formy płatności.


Korzystając z systemu CMS możemy zaproponować Ci intuicyjną platformę zakupową, która pozwoli w łatwy sposób zarządzać Twoim portalem lub sklepem internetowym.
Sklep internetowy będzie zawierał najważniejsze dla niego elementy:

  • Opcje dotyczące produktu
  • Zarządzanie treścią
  • Zamówienia
  • Płatności i dodatki


Rozwijając Twój portal lub sklep internetowy możemy rozszerzyć o funkcjonalność internetowego forum, na którym będą dzielić się opinią Twoi klienci.