Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/users/lokalnie/public_html/www/lucom/includes/menu.inc).„Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa.” – Mary Lou Cook

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu profesjonalnych serwisów internetowych oraz projektowaniu grafiki dla wszelkiego rodzaju form marketingowych.

Historia firmy sięga 2011 roku, gdzie główne działania firmy opierały się na serwisie sprzętu komputerowego oraz kompleksowej instalacji TV. Równolegle kreowaliśmy strony internetowe dla naszych klientów. Połączenie pasji i doświadczenia pozwoliło obrać główny kierunek rozwoju firmy. Stawiamy teraz na to co najbardziej lubimy, a więc kreowanie wizerunku firm w Internecie. Możemy stworzyć Twój serwis internetowy oraz skutecznie pomóc w wypromowaniu twojej strony w Internecie. Projektujemy kreacje, obsługujemy kampanie marketingowe, tworzymy narzędzia komunikacji, takie jak serwisy i portale internetowe, aplikacje, systemy e-commerce.Testujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, poszukujemy najwyższej jakości i budujemy długotrwałe relacje z partnerami. Zależy nam na największym zadowoleniu klienta przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. Jasny plan działania i skuteczne działanie pozwala na pozytywne spojrzenie naszych kontrahentów.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak i dla indywidualnych klientów. Nie stosujemy sztywnych ram współpracy. Każde zlecenie rozpatrywane jest przez nas indywidualnie i wyceniane na podstawie wkładu potrzebnego do wykonania pracy. Wybierając nas stawiasz na profesjonalny i ambitny zespół. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz od nas najpełniejszą, kompleksową usługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.